Jazdy Konne

Poniedziałek - Piątek

Sobota

Niedziela

Korzyści z jazdy konnej

Dlaczego warto?

  • korzystnie wpływa na ciało,stymuluje mięśnie,
  • likwiduje stres i napięcia,
  • dodaje pewności siebie,
  • uczy odpowiedzialności oraz współdziałania w zespole.
Ciało
Praktyka
Umysł

Dlatego też Stajnia Sielanka pomaga dzieciom rozwijać swoją przygodę z jeździectwem w naszej Stajni odkryjemy przed Tobą tajniki świata koni. Pod okiem naszych instruktorów przejdziesz od zabaw na końskim grzbiecie po samodzielną jazdę, pierwszy kłus, galop oraz skoki. W otoczeniu malowniczych terenów, z dala od miejskiego zgiełku, możesz w pełni oddać się swojej pasji.

Właściciel stajni / Instruktor

Dorota Piątkowska

Jazda konna jest moją wielką pasją. Duża sympatia, jaką darzę konie pozwala mi lepiej je zrozumieć. Podczas udzielania lekcji jazdy staram się stworzyć duet jeździec – koń tak aby trening był komfortowy. Taka współpraca zawsze przynosi pozytywne efekty. I mam nadzieje, że każda osoba, która znajdzie się w naszym gronie pokocha konie równie mocno jak ja, ponieważ ,,Największa przyjemność na świecie to siedzieć na końskim grzbiecie!”.

Instruktor

Kalina Radomyska

Konie podobały mi się od zawsze, kiedy w końcu trafiła się okazja na pierwszą jazdę od razu skorzystałam i przepadłam. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, tworzyć coraz to lepszą więź z koniem. Wielką radość sprawia mi też uczenie innych i obserwowanie ich postępów. Moja pasja trwa już dziesięć lat i dalej jestem nią tak zafascynowana jak na początku.